Графік роботи:
продаж шин: пн-нд, з 10:00 до 19:00;
шиномонтаж: 24h.

ДОСТАВКА

                Доставка шин по Україні здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта».

Накладений платіж: Покупець вносить передоплату за шини на банківську картку (через електронні платіжні системи) з розрахунку 200грн\шт. При отриманні у відділенні «Нової Пошти» покупець оплачу решту суми замовлення. Окремо у відділенні «Нової Пошти» оплачується вартість доставки замовлення та вартість послуги «післяплати» за тарифами «Нової Пошти».

Повна оплата замовлення на банківську картку: Хочете ЕКОНОМИТИ на доставці? Сплатіть повну суму замовлення на банківську картку і Вам не доведеться платити за послугу «післяплати». Ви сплачуєте лише доставку замовлення. При оплаті повної суми замовлення на банківську картку, ми надсилаємо Вам номер картки в смс-повідомленні. Після підтвердження оплати ми відправляємо Вам № ТТН «Нової Пошти» про відправку замовлення. Під час отримання замовлення Ви сплачуєте лише вартість доставки.

ОПЛАТА

  • готівкою, або через електронні платіжні системи (Приват24, IPay, і інші платіжні системи) при покупці \ обслуговуванні в м.Києві та в відділеннях транспортної компанії.
  • електронні платежі здійснюються через електронні платіжні системи або перекладом з банківської карти.
  • оплата проводиться в національній валюті.